Pritet themelimi i degës së Lëvizjes Besa në Dibër

dibraime2 July 7, 2016 0
Pritet themelimi i degës së Lëvizjes Besa në Dibër

Të shtunën pritet themelimi i degës së “Lëvizjes Besa” në Dibër. Në një njoftim në faqen zyrtare në Facebook të Lëvizjes Besa njofton të gjithë qytetarët dibranë se të shtunën do të bëhet themelimi i “Këshillit Komunal (degës) të Lëvizjes Besa për qytetin e Dibrës”.

Portali DibraIme.com mëson se të pranishëm në këte event do të jenë kryetari i Lëvizjes Besa, Bilal Kasami si dhe anëtarë tjerë të kryesisë qëndrore të kësaj levizjeje.

Njoftimi i plotë i marrë nga Fanpage e “Lëvizja Besa – Dibër”:

njoftim-levizja-besa

Njoftim – Levizja Besa dega Dibër

Posto një koment »