ali ahmeti »

Thaçi, Rama dhe Ahmeti një selfie në Dibër

Thaçi, Rama dhe Ahmeti një selfie në Dibër

dibraime2 May 17, 2014 0

Kryeministrat Hashim Thaçi, Edi Rama dhe Ali Ahmeti janë takuar të shtunën në Dibër. Pos një feste, nuk dihet nëse kanë pasur diçka të rëndësishme për të diskutuar, por gjatë takimit duket se janë

Read More »
Ali Ahmeti: Ruani dhent dhe mbillni sallata, rrugët ua bëjmë më vonë (VIDEO)

Ali Ahmeti: Ruani dhent dhe mbillni sallata, rrugët ua bëjmë më vonë (VIDEO)

dibraime2 April 9, 2014 0

Deklarata e liderit të BDI-së gjatë takimit në Studeniçan të Shkupit ka bërë jehonë të madhe në rrjetet sociale. Duke folur për progresin që ka sjell kjo parti te shqiptarët e Maqedonisë, Ali Ahmeti

Read More »