Thaçi, Rama dhe Ahmeti një selfie në Dibër

dibraime2 May 17, 2014 0
Thaçi, Rama dhe Ahmeti një selfie në Dibër

Kryeministrat Hashim Thaçi, Edi Rama dhe Ali Ahmeti janë takuar të shtunën në Dibër. Pos një feste, nuk dihet nëse kanë pasur diçka të rëndësishme për të diskutuar, por gjatë takimit duket se janë marrë vesh lehtë për një selfie.
Kryeministrat Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Kreu i BDI’së Ali Ahmeti kanë bërë një fotografi të përbashkët në Dibër.

Ata kanë marrë pjesë në një festë të famlijes Rusi në Dibër.

“Me Ali Ahmetin ne Diber te Madhe per festen e trevjetorit te Florina Rusi-Marke Foundation,themeluar nga familja Rusi” ka shkruar Rama në Tëitter. Ndërsa nuk ka vonuar edhe Ali Ahmeti për të publikuar një selfie ” me Edin dhe Hashimin”.

Posto një koment »