ziadin sela perjashtohet nga PDSH »

Ziadin Sela i PDSH – së, takohet me Artan Dikën e RDK – së

Ziadin Sela i PDSH – së, takohet me Artan Dikën e RDK – së

dibraime2 April 6, 2014 0

Portali Almakos ka siguruar një fotografi ku shihen duke darkuar së bashku me miqtë e tyre, kryetari i Komunës së Strugës nga radhët e PDSH – së, Ziadin Sela, dhe nënkryetari i RDK –

Read More »