prizren »

Klubi i karates Uraniku po përfaqson denjësisht Dibrën

Klubi i karates Uraniku po përfaqson denjësisht Dibrën

dibraime2 June 3, 2014 0

Klubi i karates Uraniku të dielen me date 01.06.2014 udhetoi për në Prizren ku mori pjesë në turneun ndërkombëtar “KUPA E LIDHJES SE PRIZRENIT”. Karatistet Dibran përfaqesuan Dibren denjësisht edhe në këtë turne dhe

Read More »