per ty o lumi im »

Samir Shehu fitoi çmimin e kritikës tek “Kënga Ime”

Samir Shehu fitoi çmimin e kritikës tek “Kënga Ime”

dibraime2 June 22, 2014 0

Këngëtari i mirënjohur dibran Samir Shehu ku mori pjesë tek festivali i muzikës tradicionale në Tv Klan “Kënga Ime”, përfaqësoi denjësisht Dibrën dhe Dibranët me një këngë mjaft të bukur dhe të pëlqyer si

Read More »