fiter bajrami »

Portali DibraIme.com ju uron festën e Fitër Bajramit

Portali DibraIme.com ju uron festën e Fitër Bajramit

dibraime2 July 28, 2014 0

Urime Fitër Bajramin të gjithë muslimanëve kudo që janë. Le të jetë kjo ditë feste motiv për përforcimin e besimit tonë, forcimin e mendjeve dhe zemrave tona për sigurimin e progresit në këtë botë

Read More »