Mijëra pjesëmarrës në tubimin e Shkëlqim Xhafës në Dibër (VIDEO)

dibraime2 October 12, 2017 0
Mijëra pjesëmarrës në tubimin e Shkëlqim Xhafës në Dibër (VIDEO)

Aleanca për Shqiptarët (RDK-UNiteti) mbajti sonte tubimin qëndror zgjedhor në Dibër, duke prezantuar kandidaturën e kandidatit për qytetin e Dibrës nga ASH Shkëlqim Xhafa, shkruan DibraIme.com

Të pranishmëve ju është drejtuar kandidati për kryetar komune Shkëlqim Xhafa ku e kërkoi e prezantoi programin e tij politik për 4 vitet e ardhëshme nëse do drejtojë me komunën e Dibrës dhe u kërkoi votën dibranëve që Dibra të mos katandiset akoma më keq por të ndryshojë.

Në këtë tubim ishte i pranishëm kryetari i RDK, Vesel Mehmedi dhe kryetari i Unitetit Gëzim Ostreni. /DibraIme

Më poshtë mund ta ndiqni videon e plotë të fjalimit të Shkëlqim Xhafës:

Posto një koment »