“lajTme” episodi 44, Panama

dibraime2 April 12, 2016 0
“lajTme” episodi 44, Panama

Emisioni humoristik “lajTme” vjen me episodin të rradhës ku trajtohet çeshtja e qeverise së re ministrave të rinj dhe skandali i Panamas. Ndiqeni episodin e radhës që “lajTme” të vërteta të shihni!

Posto një koment »