Ja sa është diferenca e votave pas numërimit të 96% në Dibër

dibraime2 October 29, 2017 0
Ja sa është diferenca e votave pas numërimit të 96% në Dibër

Në raundin e dytë zgjedhor në qytetin e Dibrës përballeshin kryetari aktual i komunës së Dibrës Ruzhdi Lata dhe kandidati nga koalicioni Aleanca me Besë Arben Agolli.

Pas numërimit të 96% të kutive në qytetin e Dibrës kryeson Ruzhdi Lata me 4191 vota dhe pastaj vjen Arben Agolli me 3809 vota. /DibraIme.com

Posto një koment »