Emisioni humoristik “lajTme” do të transmetohet tek DibraIme

dibraime2 April 6, 2016 0
Emisioni humoristik “lajTme” do të transmetohet tek DibraIme

Emisioni humoristik “lajTme” me regjisor dhe nën aktrim të aktorit të njohur Besfort Idrizi do të transmetohet edhe në Portalin DibraIme.com. “lajTme” janë lajme komike, satirike të cilat na e paraqesin realitetin ku jetojmë nga një këndvështrim ndryshe nga ajo që e paraqesin mediat mainstream. Në këtë formë “lajTme” sjellin risi në hapësirën tonë të zymtë mediatike.

Të gjithë qytetarët dibran do të kenë mundësi të ndjekin episodat javore të lajtme çdo të martë me fillim në ora 20:00 në Portalin DibraIme.com

“lajTme” promo:

Posto një koment »