Bebe Rexha uron për 28 Nëntor: Jam krenare që jam shqiptare dhe Dibrane (VIDEO)

dibraime2 November 28, 2017 0
Bebe Rexha uron për 28 Nëntor: Jam krenare që jam shqiptare dhe Dibrane (VIDEO)

Me rastin e festave të 28 Nëntorit komuniteti shqiptar në Shtetet e Bashkuara të amerikës ka organizuar evenimente festive për nder të festave ku vec publikut shqiptar ka pasur edhe këngëtarë shqiptarë me famë botërore, shkruan InfoShqip.

Këngëtarja shqiptare nga Dibra e Madhe, Bebe Rexha, ka qenë e pranishme dhe në përfundim të aktivitetit në një video ka ururar shqiptarët për festat e fundvitit.

Urime 28 nëntorin gjithë shqiptareve, shumë krenare që jam shqiptare dhe Dibrane” u shpreh mes tjerash Bebe Rexha. Ajo ishte e gëzuar me pjesmarjen e saj në skenë në këtë aktivitet festiv.

Më poshtë do e ndiqni të plotë videon ku këngëtarja bën urimin e saj./InfoShqip.com

Posto një koment »